В Івано-Франківську коронавірус підтвердили у двох медсестер

Серед 5 випадків інфікування коронавірусом, які підтвердили в Івано-Франківській області, є два випадки зараження у медсестер. Про це в ефірі Hromadske повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

За його словами, це не нові випадки інфікування, вони входять до 5 випадків коронавірусу, які підтвердили в Івано-Франківській області раніше.

Медсестри контактували з 56-річною жінкою, яка померла від Covid-19. Стан у хворих середньої тяжкості, але стабільний, у них є температура та бронхіт.

«Стан стабільний. Вони не потребують реанімаційних заходів», — підкреслив Марцінків.

Станом на 18:00 24 березня, в Україні офіційно підтверджено 97 випадків інфікування коронавірусом Covid-19: у Чернівецькій (38), Житомирській (2), Київській (15), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (5), Львівській (2), Тернопільській (2), Черкаській (1) областях і в Києві (29).

Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій. Одна людина одужала.Джерело статті: “https://zaxid.net/v_ivano_frankivsku_koronavirus_pidtverdili_u_dvoh_medsester_n1499837”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя