Олег Кулініч: "Традиційно у вихідні з моєю командою ми урочисто відкрили..."

Олег Кулініч в facebook:

Традиційно у вихідні з моєю командою ми урочисто відкрили чергові дитячі майданчики у м.Миргород. Сьогодні- у мікрорайонах Центральний і Спортивний. Об этом сообщает realnoevremya.in.ua со ссылкой на СМИ.

Активістки Тетяна Сліпченко і Галина Глушко організували жителів будинку по вулиці Старосвітській у м-ні Лісок, вони звернулися до мене з проханням посприяти в облаштуванні місця для дозвілля дітей. Галина Глушко ще й згуртувала жильців, які прибрали місце під майданчик, контролювала хід робіт до останнього болтика

Разом зі мн ... ою почесною гостею свята була секретар Миргородської міської ради Наталія Гирка. Ми перерізали стрічку, послухали концерт, який спеціально був підготовлений до відкриття силами вихованців школи естетичного виховання під керівництвом Олени Гули, поспілкувалися з дорослими, поки діти розважалися. Зі словами подяки від жителів виступив голова ради мікрорайону Олексій Ставицький.

У мікрорайоні Спортивний встановлення майданчика ініціювали теж жильці. Активним організатором був і депутат міської ради Олександр Залєський, котрий також керував підготовчими роботами.

В урочистому відкритті майданчика взяли участь секретар Миргородської міської ради Наталія Гирка і Олександр Залєський.

Маленькі учасники свят отримали від мене солодкий подарунок-морозиво.

Сьогодні можна підбити своєрідний підсумок ми виконали програму, яку запланували на цей рік по встановленню дитячих майданчиків у Миргороді. За півроку було встановлено шість майданчиків. Нагадаю напередодні Дня захисту дітей у центральному парку міста був об лаштований дитячий комплекс, у минулі вихідні в мікрорайоні Нафтомістечко, учора на вулицях Козацькій та Павла Тичини встановлено по майданчику і два сьогодні. Приємно, коли те, що було започатковано більше пяти років тому, успішно реалізовується і донині. Люди чекають на цю програму, розуміють, що робиться корисна справа для дітей. Встановлені майданчики красиві, яскраві і надійні. За ці пять років не було жодної скарги. У своїй роботі дотримуюся принципу, що якщо хочеш зробити щось гарне для людей, то требаробити на совість.

Я сам батько, у мене є донька, тож добре розумію, що діти мають гуляти і спілкуватися в гарно облаштованих місцях, а не на запилених узбіччях вулиць. Отож програма по встановленню дитячих майданчиків триває!Олег Кулініч
Олег Кулініч
Олег Кулініч
Олег Кулініч
Олег Кулініч


ТОП новости

Вход

Меню пользователя